Najbliższe konsultacje z rodzicami odbędą się 14 marca o godzinie 17.00 ZAPRASZAMY!

„Czerwonokrzyska Gwiazdka” SK PCK

„Czerwonokrzyska Gwiazdka” to ogólnopolska akcja pomocy świątecznej. Świąteczna pomoc Polskiego Czerwonego Krzyża kierowana jest do najuboższych i opuszczonych, do rodzin wielodzietnych oraz osób samotnie wychowujących dzieci.

W dniu 16 grudnia 2017 roku nasze Szkolne Koło P.C.K. brało udział w akcji charytatywnej Polskiego Czerwonego Krzyża „Czerwonokrzyska Gwiazdka”. Akcja miała miejsce w hipermarkecie Auchan M-1 przy ul. Kisielewskiego 8/10 w Częstochowie. Trwała od  godz. 10:00 do 14:00. Pomagaliśmy nie tylko przy pakowaniu zakupów, ale również zbieraliśmy pieniądze do puszek.  Nasi wolontariusze wiedzą, że praca ta nie należy do łatwych, jednak niesie wiele korzyści również dla nich samych.

Opiekę nad naszymi dziećmi sprawowały P. Barbara Ujma i P. Agnieszka Misiak