foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Piknik z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości - 30 września

Nagrodzeni w konkursie

„Ozdoba wielkanocna z odpadów”

  • Nadia Krawczyk – II miejsce
  • Rafał Wroński – wyróżnienie

22 marca grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w gali wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. „Ozdoba wielkanocna z odpadów”. W sali sesyjnej Urzędu Miasta wśród wielu barwnych ozdób i wielkanocnych dekoracji w/w uczniowie otrzymali nagrody – telefon komórkowy oraz smartwatch. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i gadżetami. 

Konkurs ten odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka i był elementem projektu „Czysta Częstochowa”.

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie Rights Reserved.