Piknik z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości - 30 września

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Weronika Kumor, uczennica kl. IV b, III miejsce w XVI Powiatowym Częstochowskim Konkursie Kultury i pieśni ludowej „Raz na ludowo” w kategorii – Sztuka ludowa (organizator SP nr 31 w Cz-wie)

Rafał Wroński, uczeń kl. IV b, III miejsce w II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ozdoby Wielkanocne” (organizator SP nr 53 w Cz-wie)

Rafał Wroński, II miejsce w II Regionalnym Konkursie Plastycznym ph. „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna inspirowana dziełami mistrza Faberge” (organizator SP nr 32 w Cz-wie)

Maja Jundziłł, uczennica kl. VI a, III miejsce w II Regionalnym Konkursie Plastycznym ph. „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna inspirowana dziełami mistrza Faberge” (organizator SP nr 32 w Cz-wie)

Jan Gruca, uczeń kl. IV d, wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Plastycznym ph. „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna inspirowana dziełami mistrza Faberge” (organizator SP nr 32 w Cz-wie)

Tymoteusz Hrabia, uczeń kl. IV b, wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Abstrakcja … wariacje inspirowane dziełami mistrzów” (organizator Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Cz-wie)

Tomasz Stradomski, uczeń kl. V b, wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Laurka dla mamy” (organizowanym przez SP nr 27 w Cz-wie)

Wojtek Suchan, uczeń klasy 3a zajął II miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczym i Plastycznym ,,Nasze lektury- książki, które nas uczą i bawią".