Najbliższe konsultacje z rodzicami odbędą się 14 marca o godzinie 17.00 ZAPRASZAMY!

Projekt Erasmus + “Uczymy się razem przez wspólną zabawę” obejmuje współpracę sześciu europejskich szkół i jest on finansowany przez Komisję Europejską.

Opracowany przez nauczycieli projekt ma na celu pomóc uczniom w rozwijaniu umiejętności czytania i pisania oraz wiedzy matematycznej. Uczniowie mający z różnych powodów trudności będą wspierani w pokonywaniu swoich słabych stron.

Założeniem tego projektu jest wypracowanie przez uczniów razem z nauczycielami ze szkół partnerskich gier edukacyjnych, które wspomogą rozwój społeczny, emocjonalny i szkolny tych dzieci. Na tych stronach można dowiedzieć się o wszystkich szkołach współpracujących ze sobą oraz o podejmowanych działaniach. Można obejrzeć zdjęcia, filmiki oraz przeczytać o postępach projektu. Mamy nadzieję, że dzięki temu projektowi dzieci dowiedzą się o krajach partnerskich oraz zauważą jak wiele można nauczyć się współpracując z ludźmi z innych krajów.

STRONA PROJEKTU:

LOGO PROJEKTU: