Najbliższe zebranie z rodzicami odbędą się 16 maja o godzinie 17.00 ZAPRASZAMY!

W naszej klasie 3b

STYCZEŃ

23 stycznia gościliśmy w naszej klasie Babcie i Dziadków na przedstawieniu, które przygotowaliśmy z okazji Ich święta.

GRUDZIEŃ

20 grudnia wystawiliśmy jasełka pod tytułem "Hej kolęda", które obejrzeli nasi rodzice, pan dyrektor i pani Małgorzata Sobota.

Na zajęciach wychowania fizycznego ćwiczymy świetnie, bo mamy gimnastyczne koszulki piękne :)

6 grudnia byliśmy wszyscy bardzo grzeczni, nie bez powodu. Czekaliśmy na spotkanie z MIKOŁAJEM!
I po obejrzeniu przedstawienia "Gałganiarz i Patyczek" nareszcie przyszedł do nas Mikołaj z prezentami i nie przyniósł ani jednej rózgi.

LISTOPAD

22 listopada odwiedził nas pan Waldemar Filipczyk, który był górnikiem i pełnił funkcję sztygara w kopalni "Wujek". Opowiedział nam o pracy w kopalni i zaprezentował galowy strój górnika.

Na zajęciach technicznych budowaliśmy średniowieczne zamki i grody.

26 października 2017 roku uczniowie klasy IIIb uczestniczyli w lekkoatletycznych zawodach podsumowujących kolejny etap projektu "Lekkoatletyka dla każdego" Uczniowie z dwunastu szkół rywalizowali w pięciu konkurencjach m.in.: biegach, skokach przez płotki, sztafecie, slalomie. Zajęliśmy ósme miejsce. Pucharu nie zdobyliśmy, chociaż bardzo się staraliśmy. Wszyscy cieszyli się z pamiątkowych medali

W październiku na lekcjach rozmawialiśmy na zajęciach jak założyć stronę klasową w Internecie, aby pokazać innym, co się dzieje w naszej klasie. Mieliśmy wiele pomysłów i propozycji.

17 października w klasie odbył się konkurs na klasowe logo. Wszyscy uczniowie wykonali bardzo ciekawe prace. Wspólnie wybraliśmy na klasowe logo pracę Emilki Katki. Pani Agnieszka  Misiak, która uczy w naszej klasie informatyki zaproponowała pomoc w założeniu klasowej zakładki na stronie naszej szkoły. Będziemy zamieszczać tu ciekawe informacje o naszej klasie

WRZESIEŃ

Na festynie szkolnym świetnie bawiliśmy się - tańczyliśmy i śpiewaliśmy na scenie.