Najbliższe zebranie z rodzicami odbędą się 24 stycznia o godzinie 17.00 ZAPRASZAMY!

OBIADY
  1. Od miesiąca stycznia 2017 roku wpłaty za obiady będą TYLKO przelewem na konto

32103011040000000093162001

2. W tytule przelewu proszę podać : nazwisko i imię dziecka, klasę oraz miesiąc za jaki jest dokonywana wpłata.
  3. Prosimy o dokonywanie wpłaty do 10 każdego miesiąca.
  4. Kwoty do zapłacenia za dany miesiąc (po odliczeniu za niezjedzone obiady) będą podawane dzieciom na początku każdego miesiąca.
  5. Prosimy o wpłatę dokładnie podanej kwoty (nie niższej, ani nie wyższej)
  6. Obiad odliczamy od następnego dnia po zgłoszeniu nieobecności dziecka (do godziny 9.00) telefonicznie do sekretariatu szkoły (w dniu zgłoszenia obiad jest już dla dziecka ugotowany i można go odebrać „na wynos”)
  7. Dzieci jedzące obiady w danym miesiącu będą automatycznie na liście na miesiąc następny (czyli obiad dla nich będzie ugotowany), jeśli rodzice nie poinformują szkoły o rezygnacji.
  8. W przypadku rezygnacji z obiadów w trakcie roku szkolnego prosimy o poinformowanie szkoły do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego rezygnację.

W RAZIE WĄTPLIWOŚCI MOŻNA ZASIĘGNĄĆ INFORMACJI W SEKRETARIACIE SZKOŁY – tel. 34 3251608

Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie Rights Reserved.