foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Piknik z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości - 30 września

„Czerwonokrzyska Gwiazdka” SK PCK

„Czerwonokrzyska Gwiazdka” to ogólnopolska akcja pomocy świątecznej. Świąteczna pomoc Polskiego Czerwonego Krzyża kierowana jest do najuboższych i opuszczonych, do rodzin wielodzietnych oraz osób samotnie wychowujących dzieci.

W dniu 16 grudnia 2017 roku nasze Szkolne Koło P.C.K. brało udział w akcji charytatywnej Polskiego Czerwonego Krzyża „Czerwonokrzyska Gwiazdka”. Akcja miała miejsce w hipermarkecie Auchan M-1 przy ul. Kisielewskiego 8/10 w Częstochowie. Trwała od  godz. 10:00 do 14:00. Pomagaliśmy nie tylko przy pakowaniu zakupów, ale również zbieraliśmy pieniądze do puszek.  Nasi wolontariusze wiedzą, że praca ta nie należy do łatwych, jednak niesie wiele korzyści również dla nich samych.

Opiekę nad naszymi dziećmi sprawowały P. Barbara Ujma i P. Agnieszka Misiak

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie Rights Reserved.