foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

Gala laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W dniu 16 kwietnia 2018 roku w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Straży Pożarnej w Częstochowie odbyła się uroczysta „Gala laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów woj. śląskiego w roku szkolnym 2017/2018”.

Sandra Walich z klasy VII b, jako laureatka  konkursu z języka polskiego, została zaproszona na tę uroczystość wraz z Panem Dyrektorem. Certyfikaty potwierdzające tytuł laureata wręczała osobiście Śląski Kurator Oświaty, Pani Urszula Bauer. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Delegatury w Częstochowie Kuratorium Oświaty w Katowicach z Panią Dyrektor Alicją Janowską oraz laureaci i dyrektorzy szkół.

Sukces Sandry to ogromne wyróżnienie i nagroda za jej pracę włożoną w przygotowanie. To także sukces szkoły i nauczycieli uczących ją wcześniej i obecnie. Gratulujemy Sandrze i nauczycielowi języka polskiego, Panu Andrzejowi Stankiewiczowi, który przygotowywał ją do konkursu. Zdjęcia z gali można zobaczyć w galerii.

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.