foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

Kolejny międzynarodowy projekt programu Erasmus+

w naszej szkole

 

Miło nam poinformować, że projekt „Sharing our past, shaping our future” Dzieląc przeszłość, kształtujemy naszą przyszłość”w ramach europejskiego programu Erasmus + uzyskał akceptację i przez 2 lata (2018-2020) będzie realizowany w naszej szkole.  Projekt obejmuje współpracę sześciu szkół europejskich z Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii,Chorwacji i Finlandii, a koordynatorem projektu w naszej szkole jest nauczycielka języka angielskiego, Pani Edyta Wójcik.

Celem projektu jest stworzenie propozycji Modułu Edukacyjnego współczesnej europejskiej szkoły na bazie doświadczeń z przeszłości. Moduł będzie stworzony i opracowany przez uczniów, po wcześniejszym przeanalizowaniu systemu edukacji z przeszłości oraz zapoznaniu się z propozycjami i pomysłami na przyszłość. Projekt ma na celu zainspirowanie uczniów i nauczycieli do odkrywania innowacyjnych i ciekawych form oraz treści nauczania.

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.