KAMPANIA BIAŁYCH SERC

Szanowni Rodzice

Informujemy, że nasza szkoła przyłączyła się do XV KAMPANII BIAŁYCH SERC, która w tym roku trwać będzie od 12 do 25 października.
KAMPANIA BIAŁYCH SERC ma na celu propagowanie życia bez narkotyków i skierowana jest głównie do dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Kampania jest również solidarnym protestem przeciwko rosnącej liczbie osób uzależnionych i poświęcona jest pamięci ofiar narkotyków.

IDEA KAMPANII:
Kampania Białych Serc ma na celu propagowanie życia bez narkotyków i przemocy, skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży ,rodziców ,nauczycieli i wychowawców. Od roku 2011 Kampania Białych Serc skierowana jest na problem osób zaginionych w szczególności dzieci i młodzieży. Od 2016 roku Kampania Białych Serc porusza również problem ofiar przemocy domowej. Kampania Białych Serc jest protestem przeciwko rosnącej liczbie osób uzależnionych i jest poświęcona pamięci ofiar uzależnień.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.