foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

 

KAMPANIA BIAŁYCH SERC 

Szanowni Rodzice

Informujemy, że nasza szkoła przyłączyła się do XV KAMPANII BIAŁYCH SERC, która w tym roku trwać będzie od 12 do 25 października.
KAMPANIA BIAŁYCH SERC ma na celu propagowanie życia bez narkotyków i skierowana jest głównie do dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Kampania jest również solidarnym protestem przeciwko rosnącej liczbie osób uzależnionych i poświęcona jest pamięci ofiar narkotyków.IDEA KAMPANII:
Kampania Białych Serc ma na celu propagowanie życia bez narkotyków i przemocy, skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży ,rodziców ,nauczycieli i wychowawców. Od roku 2011 Kampania Białych Serc skierowana jest na problem osób zaginionych w szczególności dzieci i młodzieży. Od 2016 roku Kampania Białych Serc porusza również problem ofiar przemocy domowej. Kampania Białych Serc jest protestem przeciwko rosnącej liczbie osób uzależnionych i jest poświęcona pamięci ofiar uzależnień.

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.