foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie”

14 października w sali teatralnej naszej szkoły odbyła się uroczysta Gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przygotowali ją uczniowie kl. Vc  pod opieką wychowawczyni Pani Agnieszki Gryś. Dekorację wykonała Pani Monika Marczyk,  a oprawa muzyczna to wynik zaangażowania   Pani Danuty Kościelniak. Na początku prowadzący powitali zebranych i przybliżyli znaczenie Komisji Edukacji Narodowej, uczenia się i umiejętności niezbędnych do uczenia innych . Następnie przy muzyce relaksacyjnej  wyrecytowano wiersze bogate w środki poetyckie, które zawierały niecodzienne życzenia dla nauczycieli oraz  wszystkich pracowników oświaty. Chór i uczniowie z kl. V wykonali piosenki o szkole do znanych linii melodyjnych. Na koniec wszyscy nauczyciele zostali uhonorowani  medalami Nauczyciel Mistrz. Niewątpliwie będzie to  miła pamiątka i  wyraz szacunku dla ich zawodu.

AG

 

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.