foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

"Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019 rok" 

Zapraszamy wszystkich Rodziców do udziału w kweście pieniężnej: "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019 rok" organizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne Kresy i księdza Ryszarda Umańskiego. Wszyscy pomagamy Polskim Dzieciom i Polakom na Kresach. Wolontariusze staną z puszkami w czasie konsultacji 6 listopada w holu szkoły i na piętrach w godzinach od 16.45 do 18.15. O akcji informują plakaty rozmieszczone w szkole. Wśród uczniów będziemy prowadzić kwestę do 12 listopada 2019 r.
Liczymy na Państwa hojność, za którą z góry serdecznie dziękujemy.

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.