SUKCESY  W  KONKURSACH ARTYSTYCZNYCH UCZNIÓW KLAS IV-VIII W ROKU SZKOLNYM 2019/2010

Bjorn Szmerdt (Vb)

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „W moich oczach Polska Niepodległa”

(Organizator: SP nr 5 w Katowicach oraz Śląskie Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach)

– wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Plastycznym „Nasza Jura”
(Organizator: LOP i SP nr 1 w Cz-wie)

Natalia Niklas (VIIa)

– II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „OTO MY” (Organizator: Zarząd Towarzystwa Polsko – Niemieckiego w Cz-wie)

– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Choinka świąteczna”
(Organizator: SP nr 25 w Cz-wie)

Maja Ruszel (VIIa)

– III miejsce w Miejsko – Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Jesień w obiektywie”
(Organizator SP nr 15 w Cz-wie)

Jan Gruca (VId)

– II miejsce w X Powiatowym Konkursie Literacko - Plastycznym na Komiks "Wspomnienia wciąż żyją, czyli... o szkole widzianej oczyma moich rodziców" (Organizator SP nr 49 w Cz-wie)

– I miejsce w konkursie fotograficznym
„Wakacyjne wspomnienie” (Organizator: VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe w Cz-wie)

Michał Jezierski (VIb)

– wyróżnienie w IX Międzynarodowym Konkursie Plastyczno – Fotograficznym „ARS ASTRONOMICA” (Organizator: SP nr 1 w Cz-wie i Planetarium Katedry Fizyki Doświadczalnej i Stosowanej, Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Cz-wie)

Jonasz Kubalski (VIa)

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „OTO MY” (Organizator: Zarząd Towarzystwa Polsko – Niemieckiego w Cz-wie)

Natalia Bugaj (VIa)

– I miejsce Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „OTO MY” (Organizator: Zarząd Towarzystwa Polsko – Niemieckiego w Cz-wie)

Weronika Kumor (VIb)

– wyróżnienie w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Anioł” (Organizator: Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach)

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.