foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

Nauczanie zdalne

 

Zgodnie z informacjami ogłoszonymi dzisiaj od poniedziałku na okres 2 tygodni tj. 26 października do 8 listopada klasy 4 - 8 szkół podstawowych przechodzą na nauczanie zdalne. Tak jak poprzednio głównym narzędziem pracy w tym czasie będzie platforma "Teams". Plan zajęć pozostaje bez zmian, czyli taki, jaki obowiązuje od początku roku szkolnego. Szczegółowe informacje o organizacji pracy przekażemy Państwu do poniedziałku poprzez tradycyjne kanały informacji tj. dziennik elektroniczny oraz stronę internetową.

Szanowni Państwo. Zapewne pojawią się problemy w trakcie naszej pracy w tych trudnych warunkach. Prosimy, podobnie jak wiosną, o pomoc w ich rozwiązywaniu, cierpliwość i wyrozumiałość. Ze strony szkoły zrobimy wszystko, by nauczanie przebiegało bez zakłóceń.

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.