foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

"Szkoła do hymnu"

Drodzy nauczyciele i uczniowie, w tym roku nie możemy tak jak zazwyczaj uczcić Święta Odzyskania Niepodległości. Możemy jednak wziąć udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pod hasłem „Szkoła do hymnu”. Akcja zakłada, wzorem lat poprzednich, wspólne odśpiewanie hymnu państwowego we wtorek 10 listopada o godzinie 11.11. Oczywiście, w zaistniałej sytuacji może się to odbyć tylko on line. Zapraszamy zatem wychowawców klas i uczniów, aby w swoich zespołach przyłączyć się do akcji. Pamiętajmy o postawie zasadniczej, czyli ”na baczność” i zachowaniu powagi podczas śpiewania „Mazurka Dąbrowskiego”. Wszyscy kochamy naszą Ojczyznę, dajmy temu wyraz.

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.