foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

Mamy szkolne studio nagrań

 

W naszej szkole powstało szkolne studio nagrań. Od lat obserwujemy duży potencjał w sferze muzycznej wśród naszych uczniów. Wielu z nich bierze udział w różnych konkursach. Nasza szkoła organizuje prestiżowy konkurs „Kolorowy Mikrofon”. Podczas imprez szkolnych i corocznego festynu prezentuje się wiele talentów. Idea stworzenia szkolnego studia nagrań powstała jakiś czas temu, jednak dopiero teraz udało się ją urzeczywistnić. Pomogły w tym realizowane w szkole projekty europejskie Erasmus+. Z funduszy projektowych zakupiliśmy najpierw instrumenty muzyczne, następnie wyposażenie studia w sprzęt do nagrywania. Urząd Miasta Częstochowy sfinansował budowę ściany akustycznej, a z tzw. 1% darowizny przekazywanego przez rodziców zakupiliśmy drzwi oddzielające reżyserkę od live roomu . Tak udało się doprowadzić pomysł do realizacji. I choć pandemia nie pozwala nam w pełni rozwinąć muzycznych skrzydeł, udało się na początek zrealizować płytę z nagraniami słuchowiska jasełek i kolęd na Boże Narodzenie 2020. Nasze szkolne studio nagrań czeka na uczniów i ciekawe projekty.

zdjęcia w galerii

Erasmus+

Shared voices - 2020 - 2022

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.