foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie prześpij drugiego półrocza. Weź się od razu do pracy.

Wiosna, ach to ty

Zapraszamy serdecznie na wystawę uczniów naszej szkoły oraz uczniów Szkoły podstawowej nr 47 w Częstochowie pt. „Wiosna, ach to ty”. Wystawę można podziwiać w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Częstochowie przy alei Jana Pawła II 126/130 do końca kwietnia. Wystawa została zrealizowana pod nadzorem Aleksandry Jamrożkiewicz oraz Anny Leszczyńskiej. Uczniowie wykazali się szczególną wrażliwością oraz talentem plastycznym dzięki czemu ekspozycja jest szczególnie godna polecenia. Dziękujemy naszym wychowankom za wykonanie tak pięknych prac, które wspaniale reprezentują naszą szkołę.

 

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie Rights Reserved.