foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Piknik z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości - 30 września

BEGLES, FRANCJA 5.11-9.11.2015 r.

W dniach 5.11-9.11.2015 r. odbyła się pierwsza wizyta kontaktowa projektu. "Uczymy się razem przez wspólną zabawę" w ramach programu Erasmus plus, do którego nasza szkoła przystąpiła we wrześniu 2015 r., a który potrwa do lipca 2017 r. Pani mgr Danuta Ziemnicka i koordynator projektu mgr Edyta Wójcik były gośćmi w zaprzyjaźnionej (z poprzedniego projektu Comenius) szkole w Begles, we Francji. W czasie wizyty poznaliśmy przedstawicieli poszczególnych szkół partnerskich, z którymi będziemy współpracować w ramach projektu. Omówiliśmy dalsze etapy współpracy, zasady działania nowego programu Erasmus Plus, stworzyliśmy konta na E Twinning, ustaliliśmy daty kolejnych spotkał roboczych, omówiliśmy sposoby korzystania z nowej strony internetowej projektu.
Kolejna wizyta odbędzie się w marcu, w Hiszpanii.

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie Rights Reserved.