foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Piknik z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości - 30 września

Częstochowa 13-15.02.2017 r.

W dniach 13-15.02.2017 r. w naszej szkole gościła pani koordynator projektu Erasmus +, pani Flora Ellis. W ramach wizyty wszystkie klas z pionu klas IV-VI miały możliwość udziału w lekcji, którą przeprowadziła pani Flora z pomocą koordynatorki projektu z naszej szkoły, pani Wójcik. Jak zwykle zajęcia były entuzjastycznie przyjęte przez dzieci – dzieci tworzyły mini książeczki o drzewach i zwierzętach , a starsi uczniowie rozmawiali o filmach i grali w europejskie BINGO. Pani koordynator pochwaliła uczniów za świetną znajomość języka angielskiego. Mamy nadzieję, że już niedługo Pani Flora znów do nas zawita. Czekamy z niecierpliwością i dziękujemy :)

Jubileusz

Dziennik elektroniczny

Sieciaki

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie Rights Reserved.